Klarstein TR60WS komínový odsavač par, 2x filtr, nerezová oc

Berte, prosím, na vědomí, že tento odsávač není ostrůvkový.Odsavač par Klarstein TR60WS se postará v malých až středně... více informací »
Klarstein TR60WS komínový odsavač par
Značka: Klarstein
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Berte, prosím, na vědomí, že tento odsávač není ostrůvkový.Odsavač par Klarstein TR60WS se postará v malých až středně...

Berte, prosím, na vědomí, že tento odsávač není ostrůvkový.Odsavač par Klarstein TR60WS se postará v malých až středně velkých kuchyních o odstranění pachu jídla a par z vaření. Pro různě silnou aktivitu vaření může odsavač par pracovat se třemi různými úrovněmi výkonu. Nejvyšší úroveň výkonu odstraní z kuchyně za hodinu až 340 metrů krychlových vzduchu a díky své extra velké sací ploše si poradí i s výpary několika chodů. Hlasitost i spotřeba energie jsou během provozu udrženy v normě.Se svou šířkou 60 cm se hodí komínový odsavač par i do výstředních kuchyní. Zařízení Klarstein je určeno pro visící umístění nad varnou deskou. Držák, potřebný pro nástěnnou montáž, je součástí dodávky. Díky konstrukci z leštěné nerezové oceli a povrchu komína se odsavač par od firmy Klarstein opticky dokonale hodí do moderních kuchyní.V slabém osvětlení lze použít zapínatelnou 40W žárovku, a tím osvětlit prostor vaření.Aby byl vnitřek odsavače par a odsávací kanál chráněn před znečištěním, zařízení TR60WS od Klarstein má vyměnitelné a do myčky vhodné tukové filtry z hliníku, které jsou dodávány ve dvojím provedení.
Kvalitní produkt Klarstein TR60WS komínový odsavač par, 2x filtr, nerezová oc naleznete právě teď na stránkách v sekci digestoře. Vyhledejte si vyjímečné kousky z této rubriky za zcela nejnižší cenu. Věhlasný dodavatel Klarstein pro své zákazníky nabízí vynikající zboží za skutečně výhodné peníze. Udělejte radost sami sobě! To není vše, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další kvalitní produkty značky Klarstein. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Klarstein TR60WS komínový odsavač par, 2x od výrobce s dobrým jménem Klarstein seženete právě nyní na našich stránkách za extra cenu. Právě lze objednat jen za 2 299 Kč.