Klarstein TWP-CA2PB, pohyblivý stojan na hodinky, držáky na 4 ks

Klarstein CA2PM je reprezentativní stojan na hodinky s praktickým zaměřením a charakteristickým, sportovním designem. Ručně... více informací »
Klarstein TWP-CA2PB
Značka: Klarstein
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein CA2PM je reprezentativní stojan na hodinky s praktickým zaměřením a charakteristickým, sportovním designem. Ručně...

Klarstein CA2PM je reprezentativní stojan na hodinky s praktickým zaměřením a charakteristickým, sportovním designem. Ručně zhotovený korpus zařízení je pokryt vícevrstvým, lesklým lakem černé barvy. Bezokrajové akrylové okno umožňuje náhled do interiéru, který se vyznačuje karbonovým vzhledem a velkým smyslem pro eleganci. Základní funkcí tohoto stojanu je simulace pohybu zápěstí. Ta umožňuje využívání automatického natahování momentálně nepoužívaných hodinek a předchází škodlivému zanášení olejem. Klarstein CA2PM se může stát univerzálním domovem pro 4 ks hodinek. Každý z držáků využívá různý typ simulace a rotace (přizpůsobený dle aktuální nabídky na trhu). Výběr programu je možný pro každou platformu zvlášť. Díky integrované baterii s dlouhou výdrží je tento stojan plně přenosný a nezávislý na přítomnosti elektrické zástrčky. Prosíme, všimněte si, že hodinky na obrázku nejsou součástí balení.Tento unikátní produkt Klarstein TWP-CA2PB, pohyblivý stojan na hodinky, držáky na 4 ks je k dispozici právě nyní tady u nás zařazený v kategorii natahovače hodinek. Připravili jsme pro vás ještě jiné kousky z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte také na více produktů značky Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Klarstein TWP-CA2PB, pohyblivý stojan na hodinky, od výrobce Klarstein můžete pořídit zde téměř zdarma! Nyní za 4 499 Kč.