Klarstein UW60BL, 317 m3/h, digestoř, 60 cm, černá

Digestoř Klarstein UW60BL zajistí kvalitní odsávání páry a vzduchu z každé menší nebo středně velké kuchyně. Aby se... více informací »
Klarstein UW60BL
Značka: Klarstein
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Digestoř Klarstein UW60BL zajistí kvalitní odsávání páry a vzduchu z každé menší nebo středně velké kuchyně. Aby se...

Digestoř Klarstein UW60BL zajistí kvalitní odsávání páry a vzduchu z každé menší nebo středně velké kuchyně. Aby se zařízení plně dokázalo přizpůsobit potřebám, má 3 různé stupně odsávání. Při nejvyšším stupni dokáže odsát až 317 m3 vzduchu za hodinu. Díky jednomotorové systému je energeticky úsporný a tichý. Odsávací otvor o průměru 60 cm je ideální do kuchyní obvyklé velikosti. Zařízení lze připevnit ke stěně nebo pod kuchyňskou linku. Materiál potřebný k instalaci je součástí balení a odsávací hadice je přizpůsobena na flexibilní umístění. Při horších světelných podmínkách oceníte zapínatelné podsvícení (1 x 40 W), které umožní mít přehled o všem, co se na sporáku děje.
Výjimečný a žádaný produkt Klarstein UW60BL, 317 m3/h, pořídíte již dnes tu na našich stránkách ve známé rubrice digestoře. Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty z naší kategorie za báječnou cenu.

Kvalitní produkt Klarstein UW60BL, 317 m3/h, digestoř, s osvědčenou značkou Klarstein máte možnost sehnat u nás teď opravdu levně. Právě teď jen za 1 499 Kč.