Klarstein VariCook Slim, dvojitá varná deska, 3500 W, časovač, 240° C, dotyková

Zařízení Klarstein VariCook Slim je výkonná indukční deska se dvěma místy do moderních malých domácností. Silný výkon 3500... více informací »
Klarstein VariCook Slim
Značka: Klarstein
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení Klarstein VariCook Slim je výkonná indukční deska se dvěma místy do moderních malých domácností. Silný výkon 3500...

Zařízení Klarstein VariCook Slim je výkonná indukční deska se dvěma místy do moderních malých domácností. Silný výkon 3500 W lze nastavit podle potřeby v 10 výkonnostních stupních. Alternativně může být výkon regulován i na základě požadované cílové teploty mezi 60 a 240° C, aby byla udržována konstantní teplota při vodních lázních, jídlech z jednoho hrnce a dušení zeleniny. Předností zařízení je možnost programovatelného vaření. Tehdy se dá nastavit výkon ve W nebo teplota na požadovanou dobu vaření, po jejímž uplynutí se přístroj automaticky vypne. To je zvláště praktické při časově přesném vaření rýže a těstovin, nebo při na minutu přesném dušení zeleniny. S vypnutím zároveň zazní signální tón dvojité indukční desky Klarstein který oznámí konec programu. Nastavení různých parametrů vaření probíhá nekomplikovaně a intuitivně pomocí dotykové ovládací plochy a nastavení lze bez problémů sledovat na velkém LED displeji. Indukční varná deska se hodí pro kuchyňské nádobí s průměrem dna mezi 12 a 26 cm, což pokrývá běžné velikosti hrnců a pánví. Moderní design varné desky VariCook Slim dělá ze zařízení moderní doplněk. Díky skleněnému povrchu je také minimalizována námaha při čištění. Díky nevelkým rozměrům a ploché konstrukci se hodí zařízení Klarstein VariCook Slim pro umístění do všech velikostí kuchyňských linek do kuchyní, na zahrádky nebo jako přenosný vařič.Levný produkt Klarstein VariCook Slim, dvojitá varná deska, 3500 W, časovač, 240° C, dotyková máte možnost získat rovnou na stránkách v populární kategorii elektrické vařiče! Nyní můžete koupit kvalitní kousky z této sekce za nejlepší ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další skvělé produkty od dodavatele Klarstein. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Klarstein svým zákazníkům dodává velmi kvalitní zboží. za skutečně výhodné peníze. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Výjimečný kousek Klarstein VariCook Slim, dvojitá varná deska, 3500 od výrobce Klarstein jednoduše můžete získat v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu. Ve skvělé akci za 3 599 Kč.