Klarstein VitAir, nástavec na steaky pro 10012291 + 10012292

Funkcionalitu rozšiřující nástavec na steaky, vhodná pro horkovzdušné fritézy Klarstein VitAir AirFryer (10012291 +... více informací »
Klarstein VitAir
Značka: Klarstein
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Funkcionalitu rozšiřující nástavec na steaky, vhodná pro horkovzdušné fritézy Klarstein VitAir AirFryer (10012291 +...

Funkcionalitu rozšiřující nástavec na steaky, vhodná pro horkovzdušné fritézy Klarstein VitAir AirFryer (10012291 + 10012292).Ideální na jídla z masa a ryb.Nástavec na steaky Klarstein povýší Vaši horkovzdušnou fritézu VitAir na novou úroveň přípravy jídel z masa a ryb.Vložit nástavec do rotačního zařízení je velmi jednoduché, umísťují se do něj i špízy na kuřata a 3D grilovací síťka. Princip je velmi jednoduchý: Steak, případně ryba, se zavře do nástavce a konstantním otáčením získá nejen rovnoměrný kontakt s teplem, ale především rovnoměrné opečení.Jelikož se lze zcela obejít bez přidání tuku a oleje, mají tímto způsobem vyrobená jídla snížený obsah tuku, a tudíž jsou i zdravější než tradičními způsoby uvařená jídla.Rotační klec Klarstein je kompletně vyrobena z nerezové oceli a je tedy nejen velmi odolná, ale také se snadno čistí. Tento velmi žádaný výrobek Klarstein VitAir, nástavec na steaky pro 10012291 + můžete pořídit mimo jiné tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii fritézy! Nyní můžete najít podobné produkty z této rubriky za výprodejovou cenu. Máme toho více, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od výrobce Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý výrobce Klarstein dodává top zboží . Nové kousky každý den!

Kvalitní a velmi žádaný kousek Klarstein VitAir, nástavec na steaky pro od dodavatele se skvělou pověstí Klarstein lze pořídit tady za akční cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 1 199 Kč.