Kulečníkový stůl Riley, sklápěcí, 152 x 84 x 79 cm

Kulečníkový stůl Riley je ideální nejen na zábavu, ale i na učení užitečných kognitivních vlastností. Rozměry stolu jsou... více informací »
Kulečníkový stůl Riley
Značka: Riley
7 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kulečníkový stůl Riley je ideální nejen na zábavu, ale i na učení užitečných kognitivních vlastností. Rozměry stolu jsou...

Kulečníkový stůl Riley je ideální nejen na zábavu, ale i na učení užitečných kognitivních vlastností. Rozměry stolu jsou přizpůsobeny pro použití v menších místnostech. Po hře stačí stůl jednoduše sklopit a přisunout ke zdi. Kromě toho, že je velmi praktický, je také dodáván spolu se 2 tágy, koulemi a trojúhelníkem. Tento kulečníkový stůl značky Riley už od 80. a 90. let doporučuje 6 násobný mistr světa v kulečníku Steve Davis. Poznámka o výrobci: Značka Rilley je ve světě stolních sportů velmi známá a na trhu působí již od roku 1890. Svou slávu si tato malá firma z Manchesteru získala na začátku 20. století, kdy začala vyrábět kvalitní kulečníkové stoly, které v Británii využívaly profesionálové i milovníci hospodských sportů. Následně rozšířila svou nabídku i o jiné stoly a herní zařízení, které vyrábí dodnes. Prosíme, všimněte si, že tento stůl dodáváme jako částečně smontovaný. Dokončení montáže trvá v závislosti na technické dovednosti přibližně 15 minut. Upozornění: Stůl je nevhodný pro děti do 3 let. Velmi žádaný produkt Kulečníkový stůl Riley, sklápěcí, 152 je k sehnání právě zde tu na našem webu ve známé kategorii zábava a hrací stoly! Máme pro vás zcela nové produkty ze zmíněné rubriky za příznivou cenu! Významný dodavatel Riley dlouhodobě poskytuje prvotřídní sortiment. za super cenu. Nabídka platí do vyprodání zásob. To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky značky Riley. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kus Kulečníkový stůl Riley, sklápěcí, 152 x 84 od známého předního výrobce Riley jde pořídit teď výhodně. Právě lze objednat jen za 7 599 Kč.