LED světelný efekt Beamz Uranus dual moonflower, stroboskop

Beamz Uranus je ohromující LED efekt, díky kterému se Vaše středně velké prostory utopí ve světlech 92 vícebarevných LEDek a... více informací »
LED světelný efekt Beamz
Značka: Beamz
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
Beamz Uranus je ohromující LED efekt, díky kterému se Vaše středně velké prostory utopí ve světlech 92 vícebarevných LEDek a...

Beamz Uranus je ohromující LED efekt, díky kterému se Vaše středně velké prostory utopí ve světlech 92 vícebarevných LEDek a LED stroboskopu.Tuto kolekci LEDek můžete ovládat 6-kanálovým DMX ovládačem, se kterým dokážou zkušení uživatelé vytvořit komplexní hru světel. Na zabezpečení poutavých produkcí však můžete využít i ovládání podle hudby, které umožní používání i těm méně technicky zdatným.Výhodou Beamz Uranusu je dlouhá životnost LED světel a energetická úspora.Přístroj je vhodný na umístění na stěnu nebo na strop. Hodně žádaný produkt můžete najít právě tady u nás zařazený v kategorii světelná technika! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této sekce na pár kliknutí! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem další zboží značky Beamz. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Beamz má na skladě prvotřídní sortiment . Udělejte radost sami sobě.

Tento kvalitní a levný kousek LED světelný efekt Beamz od oblíbené značky se zárukou kvality Beamz lze koupit v naší online nabídce levně. Na našich stránkách za 3 099 Kč.