Lightcraft Sandshine L, zahradní svítidlo, kulové, Ø 40 cm, pískovec

Dekorativní kulové svítidlo Lightcraft Sandshine je skvělou alternativou pro všechny ty, kteří si nechtějí instalovat v zahradě... více informací »
Lightcraft Sandshine L
Značka: Lightcraft
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Dekorativní kulové svítidlo Lightcraft Sandshine je skvělou alternativou pro všechny ty, kteří si nechtějí instalovat v zahradě...

Dekorativní kulové svítidlo Lightcraft Sandshine je skvělou alternativou pro všechny ty, kteří si nechtějí instalovat v zahradě žádnou lampu s viditelnou žárovkou. S kulovou lampou v pískovcovém vzhledu dostanete robustní zahradní lampu s přirozeným zářením, která se optimálně integruje do jakéhokoliv zahradního prostředí. Kulovité světla jsou k dispozici v různých velikostech. V rozsáhlých zahradách vypadají velmi dobře větší varianty. V menších zahradách si najdou místo lampy s menším průměrem. Samozřejmě lze kombinovat kulové lampy Lightcraft Sandshine různých rozměrů. Elegantní zahradní osvětlení je nainstalované v momentě. Součástí objednávky jsou čtyři robustní hroty do země, které ukotví lampu bezpečně a pevně v zemi.Uvnitř plastové lampy, odolné proti povětrnostním vlivům, v pískovcovém vzhledu je žárovka do 40 W. Můžete použít i běžné žárovky bez strachu, že se povrch silně prohřeje. Světla lze umístit i v záhonech květin, aniž by spálili listy Vašich oblíbených květin. Pískově zbarvená lampa Lightcraft má připojovací kabel s délkou 2 m, který se jednoduše připojí k nejbližšímu zdroji napájení. Kulová lampa je vyrobena z kvalitně zpracovaného plastu. Je odolná vůči stříkající vodě a chladu, a tak může zůstat bez poškození na zahradě i v zimě nebo v lijáku. Kromě toho je světlo navzdory svému robustnímu zpracování velmi snadné.Vzhled pískové barvy kulového svítidla Lightcraft Sandshine zajišťuje nejen jeho přirozený vzhled, ale také poskytuje příjemně teplé, tlumené světlo. Během dlouhých teplých letních dnů můžete sedět dlouho ve Vaší zahradě a užívat si s láskou udržovaný záhon květin při osvětlení. Každý, kdo plánuje zahradní párty a chce trochu výraznější osvětlení, může změnit normální žárovku za žárovku v barevném provedení a nechat zazářit zahradu v modré, červené, zelené nebo jiné barvě světla. Lampa je skvělý dekorační prvek nejen v noci. I během dne se přirozeně působící lampy ideální začlení do zahrady.Dostupné varianty: L – 40 cm, XL – 50 cm (produkt 10030343), M – 30 cm (produkt 10030345), S – 20 cm (produkt 10030346)
Tento zlevněný produkt Lightcraft Sandshine L, zahradní svítidlo, kulové, Ø je k získání teď tady u nás zařazený v sekci zahradní osvětlení. Prozkoumejte parádní zboží z naší kategorie z pohodlí domova! Tato značka Lightcraft poskytuje top sortiment za skutečně výhodné peníze! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete další produkty od dodavatele Lightcraft. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní kus Lightcraft Sandshine L, zahradní svítidlo, kulové, od kvalitní společnosti Lightcraft lze koupit v naší online nabídce se slevou! Nyní získáte od 1 299 Kč.