Loocida Sonnenstein Studie 78, betonová visící lampa, závěsná lampa, průmyslový design

"Pouze dokonalá harmonie jak v technicky účelné funkčnosti, tak v proporcích formy může vytvořit krásu. - Walter Gropius, 1955"... více informací »
Loocida Sonnenstein Studie 78
Značka: Loocida
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
"Pouze dokonalá harmonie jak v technicky účelné funkčnosti, tak v proporcích formy může vytvořit krásu. - Walter Gropius, 1955"...

„Pouze dokonalá harmonie jak v technicky účelné funkčnosti, tak v proporcích formy může vytvořit krásu. – Walter Gropius, 1955“ Lampa Sonnenstein Studie 78 od společnosti Loocida se zavázala k těmto estetickým nárokům ve formě závěsné lampy z betonového materiálu.Závěsné svítidlo vytváří plynulý přechod tíže a vznášející se transparentnosti. Puristická forma stínítka lampy se hodí do moderního stylu bydlení nebo nastaví kontrastní akcenty ve vintage atmosféře.Smyslnost v čisté, nefalšované formě: Závěsná lampa vytváří teplý barevný tón a tvoří kontrast k zakalení betonu.Betonová závěsná lampa Loocida Sonnenstein Studie 78 je zhotovena z neobvyklých přírodních materiálů a je spojením estetiky, kreativity a čistoty se světelnou funkcionalitou.
Tento skvělý produkt je k sehnání snadno tady na našich stránkách v populární sekci závěsná svítidla! Podívejte se na ještě podobné zboží ve zmiňované rubrice za internetové ceny.

Kvalitní a žádaný produkt Loocida Sonnenstein Studie 78, od skvělé a známé značky Loocida k dostání momentálně na webu za akční cenu! Právě lze objednat jen za 1 099 Kč.