Malone Buschfunk 30, aktivní PA reproduktor, 700W, bluetooth, akumulátor, USB, SD, MP3 VHF

Malone Bushfunk 30 je flexibilní PA systém, jehož hlavním motivem je téma mobility.Integrovaný akumulátor osvobozuje systém od... více informací »
Malone Buschfunk 30
Značka: Malone
5 099 Kč
Ověřit dostupnost
Malone Bushfunk 30 je flexibilní PA systém, jehož hlavním motivem je téma mobility.Integrovaný akumulátor osvobozuje systém od...

Malone Bushfunk 30 je flexibilní PA systém, jehož hlavním motivem je téma mobility.Integrovaný akumulátor osvobozuje systém od potřeby elektrické přípojky a dává Vám úplnou svobodu volby při výběru umístění. Na místo použití lze lehký PA systém přenést pomocí horního vytahovacího držadla. Montáž na stativ pomocí standardní příruby je stejně možná jako umístění naležato jako monitorovací reproduktor.O vhodnosti mobilního využití PA systému Malone Bushfunk 30 svědčí i skříň, odolná vůči povětrnostním vlivům. Možnost umístění na stativ Vám dává dostatek prostoru pro individuální umístění různých ozvučovacích sestav.Ústředním bodem pro moderní média je rozhraní bluetooth pro bezdrátové přenášení hudby z bluetooth zařízení, jako jsou smartphony, tablety nebo laptopy. MP3, USB a SD porty spojují PA systém s USB klíči, MP3 přehrávači a SD paměťovými zařízeními. K dispozici je také možnost připojení linkových zařízení, jako jsou počítače, CD přehrávače nebo mobilní telefony. Cinch linkový výstup předává signály do externích zvukových zařízení.Mikrofonní sekce má k dispozici kromě dvou jack vstupů i oddělené ovládání hlasitosti pro manuální a bezdrátové mikrofony a regulovatelný echo efekt.2-pásmový ekvalizér nabízí možnosti pro přizpůsobení zvuku vycházejících signálů.Ovládání probíhá volitelně buď přes ovládací sekci na zadní straně, nebo pohodlně pomocí dodávaného dálkového ovládání.
Unikátní produkt Malone Buschfunk 30, aktivní PA reproduktor, 700W, bluetooth, akumulátor, USB, SD, dostanete rovněž u nás umístěný v sekci reproduktorové sety. Nyní si můžete koupit akční produkty z této populární kategorie ve slevě! U zákazníků oblíbená značka Malone svým zákazníkům dodává vynikající sortiment za dobrou cenu. A tady je důkaz. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. U nás najdete další skvělé zboží od dodavatele Malone. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek Malone Buschfunk 30, aktivní PA reproduktor, 700W, bluetooth, od odblíbeného výrobce Malone můžete koupit ještě dnes za skvělou cenu. Výhodně za super cenu 5 099 Kč.