Malone Dimantale LTS4-ST-7-DKS, X stojan na klávesy, montážní sada

Díky protiskluzovému povrchu a stabilním tyčím poskytuje stojan na klávesy Malone bezpečné umístění kdykoli a kdekoli.Stojan lze... více informací »
Malone Dimantale LTS4-ST-7-DKS
Značka: Malone
599 Kč
Ověřit dostupnost
Díky protiskluzovému povrchu a stabilním tyčím poskytuje stojan na klávesy Malone bezpečné umístění kdykoli a kdekoli.Stojan lze...

Díky protiskluzovému povrchu a stabilním tyčím poskytuje stojan na klávesy Malone bezpečné umístění kdykoli a kdekoli.Stojan lze optimálně přizpůsobit dle potřeby, aby byla zaručena pohodlná hra na klávesách.Stojan lze snadno rozložit, složit i kompaktně sklopit, díky čemuž je ideálním společníkem na cestách.X stojan na klávesy Malone je dodáván jako montážní sada se všemi potřebnými materiály. Montáž je jednoduchá a bezproblémová. Akční produkt Malone Dimantale LTS4-ST-7-DKS, X stojan na klávesy, montážní sada lze koupit aktuálně tu na našich stránkách ve známé kategorii stojany na keyboardy. Podívejte se na ještě další výrobky z této sekce na pár kliknutí.

Zlevněný produkt Malone Dimantale LTS4-ST-7-DKS, X stojan na klávesy, montážní od dodavatele se skvělou pověstí Malone jednoduše získáte tady za parádní cenu. Aktuálně stojí u nás 599 Kč.
Další produkty z kategorie Stojany na Keyboardy