Malone Duett Pro V1, 2 kanálový UHF bezdrátový mikrofonní set, dosah 50 m

Zařízení Malone Duett Pro V1 je UHF bezdrátový mikrofonní set, který odborně a všestranně pokrývá praktické požadavky... více informací »
Malone Duett Pro V1
Značka: Malone
2 704 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení Malone Duett Pro V1 je UHF bezdrátový mikrofonní set, který odborně a všestranně pokrývá praktické požadavky...

Zařízení Malone Duett Pro V1 je UHF bezdrátový mikrofonní set, který odborně a všestranně pokrývá praktické požadavky různých událostí.Bezdrátový set mikrofonů přináší 2 dynamické ruční mikrofony, které zachycují repertoár zpěváků, řečníků a předávají jej dál. Díky UHF technologii krátkých vln pokryje bezdrátový systém Malone Duett Pro V1 i ze vzdálenosti až 50 m potřeby přednášejících.S XLR a 6,3 mm jack výstupy lze systém jednoduše integrovat do všech běžných zvukových sestav.Díky energeticky efektivní konstrukci funguje zařízení Malone Duett Pro V1 i několik hodin provozu a je vhodné zejména pro použití při celovečerních událostech. Dodávaný přenosný kufřík má ochranné polstrování, které bezpečně dopraví veškerý obsah z bodu A do bodu B. Tento levný produkt lze pořídit právě zde na našem webu umístěný v kategorii dynamické mikrofony. Připravili jsme pro vás parádní produkty z této sekce snadno online!

Hodně povedený produkt Malone Duett Pro V1, 2 od výrobce s dlouholetou historií Malone jednoduše můžete sehnat právě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní za 2 704 Kč.