Malone Duett Pro V3, 2 kanálový UHF bezdrátový mikrofonní set, dosah 50 m

Zařízení Malone Duett Pro V3 je UHF bezdrátový mikrofonní set, který odborně a všestranně pokrývá praktické požadavky... více informací »
Malone Duett Pro V3
Značka: Malone
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení Malone Duett Pro V3 je UHF bezdrátový mikrofonní set, který odborně a všestranně pokrývá praktické požadavky...

Zařízení Malone Duett Pro V3 je UHF bezdrátový mikrofonní set, který odborně a všestranně pokrývá praktické požadavky různých událostí.Bezdrátový set mikrofonů přináší sluchátkový mikrofon a dynamický ruční mikrofon, které zachycují repertoár zpěváků, řečníků a předávají jej dál. Díky UHF technologii krátkých vln pokryje bezdrátový systém Malone Duett Pro V3 i vzdálenost až 50 m.S XLR a 6,3 mm jack výstupy lze systém jednoduše integrovat do všech běžných zvukových sestav.Díky energeticky efektivní konstrukci funguje zařízení Malone Duett Pro V3 i několik hodin a je vhodné zejména pro použití při celovečerních událostech. Dodávaný přenosný kufřík má ochranné polstrování, které bezpečně dopraví veškerý obsah z bodu A do bodu B.

Tento levný produkt Malone Duett Pro V3, 2 kanálový UHF bezdrátový od naší známé značky Malone je k sehnání právě nyní extra výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 2 599 Kč.