Malone DX3000, 3000 W, přemostitelný, PA zesilovač

Malone DX3000 je výkonný PA zesilovač, který dá Vašemu zvukovému signálu potřebnou sílu, aby ozvučil široké publikum.... více informací »
Malone DX3000
Značka: Malone
5 699 Kč
Ověřit dostupnost
Malone DX3000 je výkonný PA zesilovač, který dá Vašemu zvukovému signálu potřebnou sílu, aby ozvučil široké publikum....

Malone DX3000 je výkonný PA zesilovač, který dá Vašemu zvukovému signálu potřebnou sílu, aby ozvučil široké publikum. Zesilovač je zásobován zvukem přes dva cinch vstupní konektory a dva 6,3 mm jack vstupy. Cestu k reproduktorům si nachází zvukový signál buď pomocí dvou NL4 výstupů, dvou 6,3 mm jack konektorů nebo přes šroubovací svorky. Tím se zařízení DX3000 hodí pro různorodé místa využití a měnící se připojení.Každý zvukový kanál má přitom přes neuvěřitelných 1500 W. Výstupní výkon každého kanálu lze pohodlně nastavit pomocí dvou šikovných regulátorů na předním panelu. Alternativně k tomuto stereo režimu s dvěma kanály lze zesilovač provozovat i v tzv. bridge režimu s pouze jedním kanálem. Varianty lze jednoduše měnit pomocí přepínače. Výkon tohoto jednoho kanálu se zdvojnásobí a tlačí zvukový signál se silnými 3000 W do reproduktorů. Zvukově se netřeba bát maximalizovat výkon zesilovače, protože i na nejvyšších úrovních předává zařízení DX3000 velmi čistý zvuk.Pro případ vyskytujícího se prokluzu a ruchů může být obvod zařízení jednoduše oddělen ground/lift přepínačem. Konstrukce zařízení DX3000 nabízí čistý design, který přiměřeně reprezentuje sílu zesilovače. Je kompletně vyroben z odolného kovu a bez problémů se hodí pro montáž do 48cm (19 „) racku.
Oblíbený kus Malone DX3000, 3000 W, jde koupit ještě u nás v kategorii zesilovače. Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty z naší sekce na pár kliknutí!

Unikátní a žádaný výrobek Malone DX3000, 3000 W, od top značky Malone máte možnost najít aktuálně na webu za nejnižší cenu. Nyní získáte od 5 699 Kč.