Malone LTS4-ST-6-KS, stojan na keyboard, 2 úrovně

Nástavec na druhý keyboard je samozřejmě možné odebrat, a tak je stojan použitelný i na jeden keyboard.Pro své všestranné... více informací »
Malone LTS4-ST-6-KS
Značka: Malone
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Nástavec na druhý keyboard je samozřejmě možné odebrat, a tak je stojan použitelný i na jeden keyboard.Pro své všestranné...

Nástavec na druhý keyboard je samozřejmě možné odebrat, a tak je stojan použitelný i na jeden keyboard.Pro své všestranné vlastnosti se stojan Malone LTS4-ST-6-KS dokáže ideálně přizpůsobit Vašim potřebám, které odpovídají optimálnímu držení těla a umožňují profesionální vystupování.Konstrukce tohoto stojanu je vyrobena z kvalitních čtverečních ocelových tyčí, které zaručují její stabilitu a vysokou nosnost.Všechny okraje konstrukce jsou vybaveny gumovými násadkami a zajištěny proti nechtěnému klouzání.Vrchní úroveň má na přední straně protiskluzové podložky, aby byl Váš cenný nástroj v bezpečí i tehdy, když se budou od hluku otřásat stěny.Díky čtyřem kloubům lze tento stojan prakticky složit a převézt v jakémkoliv autě či jiném dopravním prostředku.

Unikátní a oblíbený produkt Malone LTS4-ST-6-KS, stojan na od dodavatele kvalitních produktů Malone jde koupit právě dnes za zcela nejnižší cenu. Cena již od 1 499 Kč.