Mlhovač Beamz S900, 70 m3, 800 W s dálkovým ovládáním

Beamz S900 je praktický mlhovač s velmi jednoduchým ovládáním, který vytvoří výbornou atmosféru na jakékoliv akci. S krátkou... více informací »
Mlhovač Beamz S900
Značka: Beamz
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Beamz S900 je praktický mlhovač s velmi jednoduchým ovládáním, který vytvoří výbornou atmosféru na jakékoliv akci. S krátkou...

Beamz S900 je praktický mlhovač s velmi jednoduchým ovládáním, který vytvoří výbornou atmosféru na jakékoliv akci. S krátkou dobou nahřívání a s objemem produkce kouře 70 m3 za minutu je vhodný pro umístění do malých a středně velkých místností. Díky dodanému montážnímu držáku se jednoduše namontuje na strop a pomocí dodaného dálkového ovládání se velmi snadno používá. Velmi prodávaný produkt Mlhovač Beamz S900, 70 m3, 800 W s dálkovým ovládáním jde koupit teď tu v populární sekci výrobníky mlhy! Pořiďte si podobné výrobky z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! V očích zákazníků populární výrobce Beamz dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní sortiment ! Nakupujte výhoděn u nás!

Tento kvalitní a žádaný produkt Mlhovač Beamz S900, 70 od skvělého výrobce Beamz jde získat tady za nejnižší cenu! Levně za cenu 2 199 Kč.