MP3-CD přehrávač Auna AV2-CD509, USB

Auna AV2-CD509 je plochý CD přehrávač, který se kromě přehrávání CD-R a CD-RW zaměřuje i na přehrávání MP3 formátů.Díky... více informací »
MP3-CD přehrávač Auna AV2-CD509
Značka: Auna
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
Auna AV2-CD509 je plochý CD přehrávač, který se kromě přehrávání CD-R a CD-RW zaměřuje i na přehrávání MP3 formátů.Díky...

Auna AV2-CD509 je plochý CD přehrávač, který se kromě přehrávání CD-R a CD-RW zaměřuje i na přehrávání MP3 formátů.Díky přednímu USB stupu můžete k zařízení připojit USB klíč nebo jinou přenosnou paměť.K vytvoření dokonalé sestavy Vám pomohou například koaxiální a optické výstupy jako i cinch linkový kabel, pomocí kterých můžete přehrávač připojit k různým zařízením, jako například k zesilovači.Navenek působí zařízení díky redukované armatuře a přední desce z broušené ušlechtilé ocele velmi elegantně.
Hodně prodávaný produkt MP3-CD přehrávač Auna AV2-CD509, USB je dostupný prostě tady u nás v populární kategorii hifi komponenty. Připravili jsme zcela nové produkty z této známé rubriky za super peníze. Oblíbený výrobce Auna může nabídnout vynikající sortiment .

Neodolatelný výrobek MP3-CD přehrávač Auna AV2-CD509, od dodavatele zboží Auna snadno můžete najít právě teď v nabídce za výhodnou cenu. Ceny od 3 099 Kč.