Numan reproduktorový kabel, OFC, měděný, 2x 3,5 mm2, 10 m, textilní obal, standardizovaný

Volba materiálu a dimenzování reproduktorového kabelu má významný vliv na kvalitu zvuku reproduktorů a zesilovačů. S tím... více informací »
Numan reproduktorový kabel
Značka: Numan
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Volba materiálu a dimenzování reproduktorového kabelu má významný vliv na kvalitu zvuku reproduktorů a zesilovačů. S tím...

Volba materiálu a dimenzování reproduktorového kabelu má významný vliv na kvalitu zvuku reproduktorů a zesilovačů. S tím spojený zážitek z poslechu přitom závisí na několika faktorech. Kabel reproduktoru by měl být vybrán tak krátký, jak je to možné, zatímco průřez by měl být takový hrubý, jako je třeba.Kvalitní reproduktorový kabel Numan je vhodný pro profesionální použití v oblasti domácího kina a hifi. Prameny jsou z bezkyslíkaté mědi s 99,99% čistotou. Flexibilní plášť umožňuje jednoduché pokládání kabelu a přesto je odolný a dlouho vydrží. Předem standardně smontovaný kabel je vybaven zástrčkami a se svým povrchem z 24karátového zlata zaručuje bezpečné spojení bez zvukových kompromisů.Výsledkem je vynikající vodivost s nízkým odporem, který zajišťuje nekompromisní a detailní kvalitu zvuku.
Tento designový výrobek Numan reproduktorový kabel, OFC, měděný, 2x 3,5 mm2, 10 m, textilní obal, standardizovaný lze sehnat bezstarostně tady a teď na našem webu zařazený v kategorii reproduktorové kabely! Nyní si můžete vybrat unikátní produkty z této oblíbené kategorie v bezva akci. Věhlasný výrobce Numan dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment ! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás totiž najdete další prověřené kousky od značky Numan. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Zajímavý produkt Numan reproduktorový kabel, OFC, měděný, 2x 3,5 mm2, 10 m, textilní od spolehlivé značky Numan jednoduše můžete pořídit aktuálně na našich stránkách extra se slevou! Akční cena 1 099 Kč.