Numan Retrospective 1978 Active, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor

NEKOMPROMISNÍ RETRO VZHLEDŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní,... více informací »
Numan Retrospective 1978 Active
Značka: Numan
749 Kč
Ověřit dostupnost
NEKOMPROMISNÍ RETRO VZHLEDŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní,...

NEKOMPROMISNÍ RETRO VZHLEDŘada neobyčejných reproduktorů NUMAN Retrospective je poctou minulých let s důrazem na nekompromisní, stylově autentický design. Textilní kryt vyhotovený ze speciální retro látky představuje volitelný doplněk pro regálové reproduktory NUMAN Retrospective 1978 Active.Silný spoj zajišťuje snadné připojení a odpojení potahu. Vnitřní okraje jsou proto ošetřeny vrstvou PU laku na ochranu před poškrábáním a poškozením.Jednoduchý design na nejvyšší úrovni, ve kterém se navzájem mísí klasické a inovativní detaily, následně splývající do nadčasového celku. Často hledaný produkt Numan Retrospective 1978 Active, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový reproduktor naleznete rovněž tady na našich stránkách ve známé rubrice regálové reproduktory. Nyní získáte zlevněné produkty ve zmíněné sekci snadno online.

Akční výrobek Numan Retrospective 1978 Active, šedý, textilní kryt, 2 kusy, potah na regálový od odblíbeného výrobce Numan můžete pořídit v aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu! Momentálně v akci za 749 Kč.