Numan Retrospective – pár reproduktorových stojanů

Speciální stojany na reproduktory Numana Retrospective umožňují optimalizované umístění Vašich reproduktorů Numana 1978... více informací »
Numan Retrospective - pár reproduktorových
Značka: Numan
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Speciální stojany na reproduktory Numana Retrospective umožňují optimalizované umístění Vašich reproduktorů Numana 1978...

Speciální stojany na reproduktory Numana Retrospective umožňují optimalizované umístění Vašich reproduktorů Numana 1978 Retrospective.Konstrukce z vyztuženého akrylu, absorbujícího vibrace, má výřezy pro oblast připojení reproduktoru Retrospective. Inovativní konvertibilní design umožňuje různé možnosti umístění se dvěma různými úhly sklonu (5 a 20 °):Silně nakloněný na podlaze – v duchu konce sedmdesátých a začátku osmdesátých let. Nebo mírně nakloněný na stole, TV nábytku nebo na kuchyňské lince.Nakloněné umístění snižuje odrazy na podkladu odrážejícím vzduch. Interferencím v oblasti nízkých tónů lze účinně zabránit a značně zlepšit frekvenční rozsah v prostoru poslechu.Stojany na reproduktory Retrospective zmenšují kontaktní plochu mezi skříněmi reproduktorů a podkladem, čímž se minimalizují nežádoucí vibrace.Akrylové stojany Numana jsou samozřejmě také kompatibilní s různými regálovými a studiovými reproduktory. Prosím, zkontrolujte před koupí šířku a polohu panelu s připojením Vašeho modelu reproduktoru.

Vysoce kvalitní výrobek Numan Retrospective - pár od výrobce Numan jednoduše můžete pořídit zde za výhodné peníze. Ceny od 1 499 Kč.