Numan Retrospective – pár stojanů na reproduktory, akrylové sklo, stříbrný, naklápěcí

Speciální stojany na reproduktory Numan Retrospective umožňují optimální postavení Vašich Numan 1978 Retrospective... více informací »
Numan Retrospective – pár
Značka: Numan
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Speciální stojany na reproduktory Numan Retrospective umožňují optimální postavení Vašich Numan 1978 Retrospective...

Speciální stojany na reproduktory Numan Retrospective umožňují optimální postavení Vašich Numan 1978 Retrospective reproduktorových boxů.Konstrukce z pevného akrylu absorbující chvění obsahuje výřezy na otvor pro připojení Retrospective reproduktorů. Inovativní design umožňuje rozdílné možnosti postavení se dvěma rozdílnými úhly náklonu (5 a 20 stupňů).Prudce nakloněný na podlaze – zcela v duchu pozdních sedmdesátých a raných osmdesátých let. Nebo lehce nakloněný na stole, stolku či sideboardu.Vhodné postavení zmírňuje odrazy na podkladě odrážejícím zvuky. Vzájemnému prolínání tónů je efektivně zabráněno a frekvenční přenos je značně zlepšený.Retrospective stojany na reproduktory snižují povrch vzájemného dotýkání se schránky reproduktoru a povrchu, na kterém je postaven, přičemž jsou minimalizovány nežádoucí vibrace.Numan akrylové stojany jsou samozřejmě kompatibilní i s jinými rozdílnými studiovými reproduktory. Prosíme, ověřte si před koupí šířku a polohu otvoru na připojení na Vašich modelech reproduktorů. Ve slevě produkt Numan Retrospective – pár stojanů na reproduktory, akrylové sklo, stříbrný, můžete dostat rovnou tady na webu ve známé rubrice stojany a držáky pro reproduktory! Nyní si můžete koupit nové výrobky ze zmíněné sekce ve slevě. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další skvělé produkty od dodavatele Numan. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Numan může nabídnout skvělé produkty za příznivé ceny. A to je teprve začátek.

Unikátní a žádaný produkt Numan Retrospective – pár od společnosti Numan je k dispozici zrovna dneska ve výprodejové akci. Aktuálně za 1 199 Kč.