Numan RetroSub aktivní subwoofer 25,4 cm (10 „) ořech

JEDNODUCHÁ ELEGANCESérie Retrospective je nadčasová pocta minulým časům a určuje statement pro nekompromisní, stylový design Made... více informací »
Numan RetroSub aktivní subwoofer
Značka: Numan
4 799 Kč
Ověřit dostupnost
JEDNODUCHÁ ELEGANCESérie Retrospective je nadčasová pocta minulým časům a určuje statement pro nekompromisní, stylový design Made...

JEDNODUCHÁ ELEGANCESérie Retrospective je nadčasová pocta minulým časům a určuje statement pro nekompromisní, stylový design Made in Berlin.Inspirované estetikou 70. let, setkávají se zde klasické a inovativní detaily, slévají se do nadčasového celku. Novým backline Retrospective je aktivní mono subwoofer.Numan RetroSub byl vyvinut přesně jako Numan UniSub jako součást systému domácího kina a tomu odpovídající bylo vybavení samostatným subwoofer kanálem speciálně pro použití na vícekanálových přijímačích. O něco kompaktněji vybavený, ukazuje RetroSub své kvality výtečně v systému 2.1, když například chcete svým již existujícím stojícím nebo regálovým reproduktorům dodat více basů.Dynamický, sebevědomý a zvučnýPŘESVĚDČIVÝ VNITŘEKJeho 25,4cm (10 „) – Front-Firing basový reproduktor akusticky přesvědčí sytým a energickým ztvárněním basů, které se precizně a nezkresleně postarají o více dynamiky v celkovém akustickém spektru. Gaming použití a použití jako domácí kino, ale i tradiční hudební ztvárnění budou efektivně obohacené o hluboké tóny.Hliníkový podstavec se silikonovými nožičkami redukuje nežádoucí rezonance, vibrace a ozvěny na minimum. Subwoofer je vybaven basreflexní portem na spodní straně, což umožňuje více volnosti při umístění v místnosti.
Tento akční a ve slevě produkt Numan RetroSub aktivní subwoofer 25,4 můžete najít snadno tady na stránkách umístěný v sekci aktivní hifi subwoofery. Nyní můžete získat ještě další výrobky ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci. Populární značka Numan má špičkové zboží . Přesvědčte se sami. U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další skvělé zboží od dodavatele Numan. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt Numan RetroSub aktivní subwoofer 25,4 cm (10 ") od výrobce s dlouholetou historií Numan pohodlně dostanete zrovna dnes extra výhodně! Zrovna nyní za cenu 4 799 Kč.