OneConcept All-You-Can-Eat, 42 l, dvojitá trouba s grilovací deskou

Zařízení All-You-Can-Eat od společnosti oneConcept je výjimečná dvojitá trouba s mnoha možnostmi využití.Díky dvěma... více informací »
OneConcept All-You-Can-Eat
Značka: OneConcept
3 499 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení All-You-Can-Eat od společnosti oneConcept je výjimečná dvojitá trouba s mnoha možnostmi využití.Díky dvěma...

Zařízení All-You-Can-Eat od společnosti oneConcept je výjimečná dvojitá trouba s mnoha možnostmi využití.Díky dvěma samostatným prostorům pro pečení mohou být připravena 2 celé menu. Kuře, gratinovaná, restovaná zelenina a pečené brambory: Se zařízením All-You-Can-Eat lze libovolně kombinovat více způsobů přípravy!Příslušenství nabízí kreativní kuchyňské využití. Kromě roštů a plechů je součástí dodávky i otočný špíz, který umožňuje stylovou přípravu kuřete nebo pečeně. V horní části dvojité trouby je ještě jedno překvapení: Speciální nástavec dělá ze zařízení All-You-Can-Eat barbecue gril.Obě varné komory jsou vybaveny časovačem a zásuvkou na drobky. Teplota spodního prostoru může být regulována termostatem. Ať už při každodenním používání, v zahradním altánku nebo na párty s kulinářskými nároky: Zařízení All-You-Can-Eat od společnosti oneConcept udělá všude dobrý dojem! Hodně oblíbený produkt OneConcept All-You-Can-Eat, 42 l, dvojitá trouba s grilovací deskou jde koupit rovněž tady na webu zařazený v rubrice minitrouby. Nyní získáte zlevněné produkty ve zmiňované sekci za výborné peníze! U nás nabízíme více, mrkněte také na další skvělé produkty od dodavatele OneConcept. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt OneConcept All-You-Can-Eat, 42 l, od společnosti s předním postavením na trhu OneConcept jednoduše můžete získat právě zde za rozumné peníze. Cena od 3 499 Kč.