OneConcept Beaufort, solární bezdrátová meteostanice, dosah do 100 m, LCD dotykový displej

Jaké je dnes počasí a jaké bude zítra? Pro všechny, kteří se nechtějí nechat zaskočit neočekávaným počasím, je určena... více informací »
OneConcept Beaufort
Značka: OneConcept
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Jaké je dnes počasí a jaké bude zítra? Pro všechny, kteří se nechtějí nechat zaskočit neočekávaným počasím, je určena...

Jaké je dnes počasí a jaké bude zítra? Pro všechny, kteří se nechtějí nechat zaskočit neočekávaným počasím, je určena meteostanice oneConcept Beaufort . Už se nemusíte starat o to, zda se oblékáte vhodně do horka nebo zimy, a budete vědět, jaké počasí můžete každý den očekávat.Meteostanice Beaufort se skládá ze dvou částí – měřicí antény, která se umisťuje venku, a LCD displeje, který si můžete umístit například na nočním stolku. Čtyři senzory na anténě měří následující údaje: teplotu, srážky, relativní vlhkost, tlak vzduchu, směr a rychlost větru. Robustní kovový stožár nese celou soustavu snímačů a navíc jej lze připevnit ke stojanu pomocí dodaných upínacích popruhů. O napájení se stará vestavěný solární panel, který současně nabíjí až dvě baterie (jsou součástí balení), aby stanice spolehlivě fungovala i přes noc. Dosah antény až 100 metrů umožňuje její pohodlné umístění venku.Pro vyhodnocování naměřených dat nabízí velký LCD displej dostatek prostoru pro přehledné zobrazení. Vestavěná paměť automaticky ukládá naměřené hodnoty a nabízí tak předpověď dalšího vývoje počasí a zpětné vyhodnocení: např. celkový úhrn srážek za určitou hodinu, týden nebo měsíc. Zvláště užitečná je funkce upozornění, pokud počasí dosáhne určitých nastavených hodnot. Displej je napájen třemi běžnými bateriemi AA (nejsou součástí dodávky) nebo kabelem USB. Kabel také umožňuje snadný přenos dat do počítače. Vezměte prosím na vědomí, že meteostanice se dodává jako montážní sada, jejíž sestavení trvá přibližně 30 minut.
Tento akční kousek OneConcept Beaufort, solární bezdrátová meteostanice, dosah do 100 m, LCD dotykový displej máte možnost nakoupit zrovna tu na webu v populární kategorii meteo stanice! Nyní můžete najít ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online. To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží značky OneConcept. Najdete je níže na této stránce.

Hodně žádaný výrobek OneConcept Beaufort, solární bezdrátová od výrobce se zárukou kvality OneConcept je k dostání právě dnes za výhodnou cenu! Nyní pořídíte od 2 799 Kč.