OneConcept Beef Butler, gril na dřevěné uhlí, uzení

Velký gril na dřevěné uhlí v smoker konstrukci pro přímé a nepřímé grilování a uzení.Se třemi nad sebou ležícími,... více informací »
OneConcept Beef Butler
Značka: OneConcept
2 899 Kč
Ověřit dostupnost
Velký gril na dřevěné uhlí v smoker konstrukci pro přímé a nepřímé grilování a uzení.Se třemi nad sebou ležícími,...

Velký gril na dřevěné uhlí v smoker konstrukci pro přímé a nepřímé grilování a uzení.Se třemi nad sebou ležícími, pochromovanými rošty, 4 větracími posuvnými otvory, 2 dřevěnými odkládacími policemi na příbory a grilovacím materiálem.Pojízdný díky dvěma kolečkům.GQ5-Beef Butler od společnosti oneConcept je gril na dřevěné uhlí v smoker konstrukci, který dává na přání Vašemu jídlu kouřový charakter.Ve třech krocích můžete použít zařízení Beef Buttler jak pro přímé, tak na nepřímé grilování. S uzavíracím víkem dosáhnete uzení potravin. Tím se udící gril optimálně hodí na americké grilované klasiky jako Spare Ribs, Pulled Pork nebo Beef brisket. Čtyři větrací otvory mohou být jednotlivě otevřené nebo zavřené pro individuální řízení udícího procesu. Nádoba na dřevěné uhlí může být kdykoliv jednoduše odebrána.Pro odkládání grilovaného masa a grilovacího nádobí má gril dvě prostorné dřevěné police. Velká přední je dle potřeby sklápěcí, díky čemuž se vejde zařízení GQ5-Beef Butler od společnosti oneConcept i např. do zahradního altánku.Navzdory své velikosti je gril lehce pohyblivý. Díky rukojeti a kolečkům s hladkým chodem je jednoduché posunutí i na nerovném povrchu. Na přízemní mřížce pro odkládání je dostatek místa pro různé grilovací potřeby, jako je grilovací uhlí, grilovací nádobí a vše, co ještě potřebujete.Se zařízením GQ5-Beef Butler od společnosti oneConcept si domů přinesete uzenou grilovanou příchuť Divokého západu. Tento diskontní výrobek OneConcept Beef Butler, gril na dřevěné uhlí, uzení můžete získat snadno tu na našem webu zařazený v kategorii zahradní grily. Nyní můžete získat zcela nové výrobky z této populární sekce ve výprodejové akci! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na více skvělých kousků od dodavatele OneConcept. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známá značka OneConcept pro své zákazníky dodává vynikající zboží. za báječnou cenu! Nové kousky každý den!

Designový výrobek OneConcept Beef Butler, gril na dřevěné od této skvělé značky OneConcept pohodlně seženete v aktuální nabídce za super cenu. Akční cena 2 899 Kč.