OneConcept Carribean Blue, ochlazovač vzduchu, osvěžovač vzduchu, ventilátor, 70W

Přineste si domů chladný vánek z Karibiku. Chladič vzduchu Carribean Blue od společnosti oneConcept zajistí i v nejteplejších... více informací »
OneConcept Carribean Blue
Značka: OneConcept
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Přineste si domů chladný vánek z Karibiku. Chladič vzduchu Carribean Blue od společnosti oneConcept zajistí i v nejteplejších...

Přineste si domů chladný vánek z Karibiku. Chladič vzduchu Carribean Blue od společnosti oneConcept zajistí i v nejteplejších letních dnech svěží vzduch. Toto šikovné zařízení je kombinací ventilátoru, klimatizace a osvěžovače vzduchu.Ventilátor Carribean Blue přesouvá lamely ve 3 stupních rychlosti v horizontálním nebo vertikálním směru a vytváří osvěžující vánek, když všude jinde se vzduch ani nehne. Tímto způsobem zařízení pohybuje až 400 m3 vzduchu za hodinu. Když se přidá funkce chlazení, chladič začíná odpařovat vodu ze své 4 l nádrže, čímž se vzduch výrazně ochlazuje. Tento proces je založen na čistě fyzikálních principech, funguje tedy bez chladicího prostředku s velmi nízkou spotřebou elektrické energie 70 W. Aby se výkon chlazení ještě zvýšil, disponuje možností zmrazit dodávané ledové balíčky a přidat je do nádrže nebo přidáte do zásobníku na vodu kostky ledu.Na rozdíl od běžných klimatizací nemá vzduchový chladič oneConcept žádnou potřebu instalace odsávací hadice. Díky tomu můžete Caribbean Blue umístit, kde chcete a potřebujete. Pomohou vám při tom 4 spodní kolečka, s nimiž lze zařízením snadno pohybovat.Jako speciální bonus lze zařízení používat nejen jako klimatizaci, ale i jako osvěžovač vzduchu. Veškerý vzduch, který nasaje přes ventilační systém, prochází jednoduchým, ale účinným filtračním systémem proti prachu. Všechny filtry lze jednoduše odebrat a ručně vyčistit. V letních suchých měsících se zvlhčovač vzduchu rychle postará o výrazně lepší vnitřní klima. Provoz všech funkcí, jakož i nastavení rychlosti ventilátoru, probíhá pomocí 6 velkých tlačítek na horní straně zařízení.Chladič vzduchu Carribean Blue od společnosti oneConcept zaboduje i svým designem. Je to kompaktní zařízení, které se hodí do mnoha prostor, kam se vrtulové ventilátory nevejdou. Jeho konstrukce je z pěkného bílého plastu s černým lemem hran a dá se snadno vyčistit prachovkou nebo vlhkým hadříkem.Dostupné barvy: bílá/černá (produkt 10028180), černá/bílá
Tento zlevněný výrobek OneConcept Carribean Blue, ochlazovač vzduchu, osvěžovač vzduchu, ventilátor, 70W je dostupný právě u nás v populární rubrice ochlazovače vzduchu! Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie na pár kliknutí. Věhlasný dodavatel OneConcept pro své zákazníky poskytuje kvalitní výrobky.! Však to vidíte sami. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také více kousků od výrobce OneConcept. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt OneConcept Carribean Blue, ochlazovač vzduchu, osvěžovač vzduchu, od přední společnosti OneConcept pohodlně nakoupíte online trvale výhodně. Výhodně za 1 599 Kč.