OneConcept CD-202WH, Bílý řečnický a pěvecký mikrofon

ONEconcept karaoke Mikofon s Univerzálním dynamickým vokálním nebo hlasovým mikrofonem s 1,5 metru dlouhým kabelem pro vysokou... více informací »
OneConcept CD-202WH
Značka: OneConcept
150 Kč
Ověřit dostupnost
ONEconcept karaoke Mikofon s Univerzálním dynamickým vokálním nebo hlasovým mikrofonem s 1,5 metru dlouhým kabelem pro vysokou...

ONEconcept karaoke Mikofon s Univerzálním dynamickým vokálním nebo hlasovým mikrofonem s 1,5 metru dlouhým kabelem pro vysokou mobilitu a on-off vypínač na mikrofonu.Dostupné barvy: bílá, černá (art: 10002639).
Povedený produkt OneConcept CD-202WH, Bílý řečnický a pěvecký mikrofon můžete koupit snadno tady na stránkách umístěný v rubrice ozvučení! Nyní můžete získat zcela nové produkty z této populární rubriky v akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od výrobce OneConcept. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel OneConcept dlouhodobě nabízí velmi kvalitní produkty. za báječné ceny!

Unikátní a oblíbený výrobek OneConcept CD-202WH, Bílý řečnický od značky s dlouholetou historií OneConcept máte možnost získat tady teď opravdu levně! Nabídka již od 150 Kč.