OneConcept Cioccolatta di Trevi, čokoládová fontána o 3 patrech, nerezová ocel

Všechno chutná lépe, když se polije čokoládou! Čokoládová fontána od výrobce oneConcept dokonale osladí každý večírek a... více informací »
OneConcept Cioccolatta di Trevi
Značka: OneConcept
919 Kč
Ověřit dostupnost
Všechno chutná lépe, když se polije čokoládou! Čokoládová fontána od výrobce oneConcept dokonale osladí každý večírek a...

Všechno chutná lépe, když se polije čokoládou! Čokoládová fontána od výrobce oneConcept dokonale osladí každý večírek a oslavu, čímž zabaví děti i dospělé.Fontána disponuje 2 provozními režimy. První se stará o rozpuštění čokolády ve velké misce a její udržování v tekutém stavu, druhý (silnější) stupeň zajišťuje dokonalé rozpuštění čokolády a její transport ke špičce věže. Čokoláda teče přes 3 patra zpět do velké mísy a její cesta začíná znovu. Jednotlivá patra jsou od sebe odděleny v odstupech po 6, 5,5 a 5,5 cm s celkovou výškou 17 cm. Čokoládou doporučujeme polít kousky banánu, ananasu, jablka, hrušky, sušenek – ale fantazii se meze nekladou.Čokoládu lze ochutit např. likérem či ovocnou pálenkou, zjemnit zase mlékem, smetanou nebo zlepšit tekutost rostlinným olejem. Fontánu lze na podobně použít i se sýrem či barbecue omáčkou.Nožičky fontány jsou samostatně výškově nastavitelné a zajišťují dokonalou rovnováhu pro rovnoměrné dávkování čokolády. Konstrukce je vyrobena z nerezové oceli, která garantuje snadné čištění fontány od čokolády.Červená barva přitahuje pohledy všech, čili fontána nabízí nejen chuťový, ale i impresivní vizuální zážitek.Dostupné barvy: červenáKvalitní a velmi žádaný produkt OneConcept Cioccolatta di Trevi, čokoládová fontána o 3 patrech, nerezová ocel lze pořídit prostě tady na stránkách zařazený v sekci kuchyňské potřeby. Nyní můžete najít podobné výrobky z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další kvalitní kousky od značky OneConcept. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární značka OneConcept dlouhodobě nabízí kvalitní zboží..

Unikátní a oblíbený kousek OneConcept Cioccolatta di Trevi, čokoládová fontána o 3 od odblíbeného výrobce OneConcept lze pořídit v aktuální nabídce napořád výhodně! V akci za 919 Kč.