OneConcept CTR-1 Heat, ochlazovač vzduchu, topné zařízení, 4 v 1, přenosný, 2000 W, bilý

Příjemné teploty v místnosti nebo osvěžující vánek: S chladícím a topným zařízením oneConcept CTR-1 Heat získáte... více informací »
OneConcept CTR-1 Heat
Značka: OneConcept
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Příjemné teploty v místnosti nebo osvěžující vánek: S chladícím a topným zařízením oneConcept CTR-1 Heat získáte...

Příjemné teploty v místnosti nebo osvěžující vánek: S chladícím a topným zařízením oneConcept CTR-1 Heat získáte příjemné klima během 365 dní v roce. Inteligentní kombinace mobilního 4 v 1 zařízení pro chlazení a topení se také postará o čistý vzduch díky integrovanému filtračnímu systému.Jako mobilní ventilátor poskytuje oneConcept CTR-1 Heat neustále proudění studeného vzduchu do místnosti a v létě vytváří příjemně chladné prostory. Bez škodlivých prostředků klimatizace a při nízké spotřebě energie jen 65 W se vzduch účinně ochladí. Pokud je třeba dosáhnout rychle ochlazení lze navíc vložit do 8 litrové nádoby na vodu kostky ledu nebo dodávaný chladící akumulátor.Když jsou dny kratší a potřeba tepla vyšší, slouží oneConcept CTR-1 Heat jako silné topné zařízení. S výkonem 2000 W max. je dosaženo pokojové teploty. Pomocí ventilátoru je teplý vzduch rychle a efektivně šířen v prostoru.Tři úrovně výkonu, provozní režimy a také výběr mezi horizontálním nebo vertikálním rozvodem vzduchu umožňuje přesné přizpůsobení aktuálním povětrnostním podmínkám, velikosti místnosti a poloze míst k sezení. Jednoduše a rychle lze ovládat všechny funkce na dálkovém ovladači nebo na LED displeji ovládacího panelu.Od tradičních ventilátorů se liší oneConcept CTR-1 Heat tím, že vzduch je filtrován přes integrovaný filtrační systém. To znamená, že vzduch v místnosti se automaticky zlepší o další parametr.Ekologičnost, úsporná spotřeba energie, vysoký výkon a použitelnost během 356 dní v roce – 4 argumenty a 4 funkce dělají ze zařízení oneConcept CTR-1 Heat inteligentní 4 v 1 chladicí a topné zařízení.Kvalitní a oblíbený produkt OneConcept CTR-1 Heat, ochlazovač vzduchu, topné zařízení, 4 v 1, přenosný, 2000 W, bilý máte možnost najít také tu na našem webu zařazený v rubrice ochlazovače vzduchu. Najděte si další produkty z této sekce za parádní cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce také více kvalitních produktů od dodavatele OneConcept. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka OneConcept pro své zákazníky poskytuje kvalitní výrobky.! Však to vidíte sami.

Zlevněný produkt OneConcept CTR-1 Heat, ochlazovač vzduchu, topné zařízení, 4 v 1, přenosný, 2000 od odblíbeného výrobce OneConcept pohodlně nakoupíte zde nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně v akci od 3 999 Kč.