OneConcept CTR-1, ochlazovač vzduchu 4 v 1, 65 W, mobilní klimatizace, dálkové ovládání, červený

Navíc na toto zařízení se nevztahují omezení při instalaci v exteriéru nebo interiéru. Zavírání oken a dveří také není... více informací »
OneConcept CTR-1
Značka: OneConcept
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Navíc na toto zařízení se nevztahují omezení při instalaci v exteriéru nebo interiéru. Zavírání oken a dveří také není...

Navíc na toto zařízení se nevztahují omezení při instalaci v exteriéru nebo interiéru. Zavírání oken a dveří také není nutné. V provozu zařízení vyžaduje málo pozornosti, protože spotřeba vody 1 litr na hodinu je tak nízká, že 8 l nádrž na vodu stačí v případě běžného kancelářského dne doplňovat pouze jednou denně. Dva dodávané chladící akumulátory střídavě podporují chlazení vzduchu.Obsluha zařízení je intuitivní a rychlá pomocí dálkového ovládání nebo panelu s LED displejem.Vezměte prosím na vědomí, že se u tohoto zařízení nejedná o klimatizaci v tradičním smyslu, ale o chladič vzduchu. Chlazení foukaného vzduchu je dosaženo odpařováním vody / ledu z 8-litrové vodní nádrže zařízení. Tento neodolatelný produkt OneConcept CTR-1, ochlazovač vzduchu 4 v 1, 65 W, mobilní klimatizace, dálkové naleznete rovněž tu na našich stránkách umístěný v rubrice ochlazovače vzduchu! Vyberte si unikátní zboží ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu!

Oblíbený a akční produkt OneConcept CTR-1, ochlazovač vzduchu 4 v 1, 65 W, mobilní od této skvělé značky OneConcept snadno můžete získat již dnes za akční cenu. Nyní zakoupíte za 2 399 Kč.