OneConcept DB003 mini pračka s odstřeďováním, 2 kg

oneConcept DB003 je mini pračka s pracím výkonem 250 W a odstředivým výkonem 120 W.Mezi konkurencí vyniká oneConcept pračka... více informací »
OneConcept DB003 mini pračka s odstřeďováním
Značka: OneConcept
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
oneConcept DB003 je mini pračka s pracím výkonem 250 W a odstředivým výkonem 120 W.Mezi konkurencí vyniká oneConcept pračka...

oneConcept DB003 je mini pračka s pracím výkonem 250 W a odstředivým výkonem 120 W.Mezi konkurencí vyniká oneConcept pračka zejména plnicí kapacitou a rozsahem funkcí. Díky své poměrně vysoké kapacitě prádla 2 kg vybaví pračka prádlo z poloviny týdne jednočlenné domácnosti nebo menší množství rodinné prádla při kempování.OOdstřeďovací komora přirozeně rapidně zkracuje dobu do opětovného nošení jedné várky prádla – další výhoda pro táborníky, při kterém nelze s sebou nést velký šatník.Dva programy pro citlivé a normální prádlo i časovač pro praní a odstřeďování, zjednodušují používání zařízení.Malé rozměry předurčují pračku pro umístění v bytech se stísněnými koupelnami – například v single apartmánech nebo jako sezónní řešení v obydlených zahradních domcích. Nízká hmotnost dělá zařízení zajímavým také pro kempování a cestování.
Tento vynikající výrobek máte možnost sehnat bez obtíží na stránkách v oblíbené kategorii pračky. Nyní můžete získat ještě další kousky z naší rubriky v bezva akci. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další skvělé kousky od výrobce OneConcept. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka OneConcept vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní produkty . Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento výjimečný produkt OneConcept DB003 mini pračka s odstřeďováním, od kvalitní společnosti OneConcept pohodlně seženete online za mimořádně nízkou cenu. Nyní nakoupíte za 2 999 Kč.