OneConcept DM-B, 400 W, 650 ml, mixér na nápoje, gastronomický barový mixér

Mixér na nápoje od společnosti oneConcept je atraktivní barový mixér, který tvoří jako všestranný nástroj různé nápojové... více informací »
OneConcept DM-B
Značka: OneConcept
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
Mixér na nápoje od společnosti oneConcept je atraktivní barový mixér, který tvoří jako všestranný nástroj různé nápojové...

Mixér na nápoje od společnosti oneConcept je atraktivní barový mixér, který tvoří jako všestranný nástroj různé nápojové kreace.Se svým míchadlem je mixér tím správným partnerem, pokud jde o přípravu smoothies, koktejlů a mléčných koktejlů. Uživatel připevní velký pohár z nerezové oceli do držáku, aby si po úspěšném mixování vychutnal maximum krémovosti. S tímto barovým mixérem, který díky dvěma stupňům rychlosti a ložiskovému motoru projevuje jako multifunkční kuchyňský pomocník, se dokonce podaří i omáčky a pyré.Barový mixér má nápadný design. Se svým těžkým kovovým provedením s leštěným povrchem dobře zapadne mezi vybavení zmrzlináren a mléčných barů. Přísavky umocňují profesionální dojem v pravém slova smyslu: zaručují i ​​při vysokých rychlostech pevné umístění!

Hodně žádaný kus OneConcept DM-B, 400 W, 650 ml, mixér na nápoje, gastronomický od kvalitní značky OneConcept jde sehnat zde teď za zcela nejnižší cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 3 099 Kč.