OneConcept Dr. Beef II, 2000 W, stolní elektrický gril s termostatem

Grilovačka během celého roku - proč ne? Elektrický gril Dr. Beef II od výrobce oneConcept to umožní.Jednoduchý elektrický gril na... více informací »
OneConcept Dr. Beef II
Značka: OneConcept
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Grilovačka během celého roku - proč ne? Elektrický gril Dr. Beef II od výrobce oneConcept to umožní.Jednoduchý elektrický gril na...

Grilovačka během celého roku – proč ne? Elektrický gril Dr. Beef II od výrobce oneConcept to umožní.Jednoduchý elektrický gril na venkovní či vnitřní použití jako stolní gril. Ani špatné počasí nepřekazí vaše plány, při pěkném počasí můžete gril díky stojanu umístit v zahradě.Topné těleso dosahuje max. výkon 2000 W, který lze plynule regulovat termostatem. Vlnovitý tvar topného tělesa zajišťuje rovnoměrné ohřátí 9 dm2 grilovací plochy a garantuje dokonalý kulinářský zážitek. Kontrolní světlo svítí, když je přístroj zapnutý. Pro snadné čištění grilu je topné těleso vyjímatelné, přičemž bezpečnostní spínač ho automaticky vypne, pokud by se těleso během provozu dostalo ze svého stojanu.Gril Dr. Beef nabízí dostatek odkládacích ploch na jídlo, kleští či piva. Na pravé i levé straně roštu se nacházejí 2 plošiny s výměrou 5,7 dm2. Pod grilem ve výšce 40 cm se nachází jedna větší plocha s výměrou 12 dm2.

Hodně povedený kus OneConcept Dr. Beef II, 2000 W, stolní elektrický od společnosti s předním postavením na trhu OneConcept můžete najít aktuálně na našich stránkách ve výprodejové akci! Stojí teď u nás 1 399 Kč.