OneConcept Dynasphere, dvojice bluetooth reproduktorů, šedá

Reproduktory oneConcept Dynasphere se navzdory svému netradičnímu designu staly jedněmi z nejoblíbenějších bluetooth reproduktorů.... více informací »
OneConcept Dynasphere
Značka: OneConcept
699 Kč
Ověřit dostupnost
Reproduktory oneConcept Dynasphere se navzdory svému netradičnímu designu staly jedněmi z nejoblíbenějších bluetooth reproduktorů....

Reproduktory oneConcept Dynasphere se navzdory svému netradičnímu designu staly jedněmi z nejoblíbenějších bluetooth reproduktorů. Jsou vynikající pro zajištění hudební kulisy v kancelářích, obývacích pokojích a v podstatě v jakýchkoliv prostorách, kde je nutné myslet na kompaktnost ozvučení.Jejich integrované bluetooth rozhraní umožňuje bezdrátový streaming hudby z moderních smartphonů, tabletů, notebooků či MP3 přehrávačů. Navázání spojení je přitom velmi jednoduché a rychlé – stačí na obou zařízeních zapnout bluetooth rozhraní a zvolit požadovaný track.Tyto kulaté reproduktory se silným a dynamickým zvukem však nespolupracují jen s bluetooth zařízeními. Pro připojení starších zdrojů, jako jsou např. MP3 a CD přehrávače či počítače, mají k dispozici klasický AUX vstup.Díky přehlédnutelným rozměrům a integrované baterii nebude Vaše zábava podmíněna přítomností elektrické přípojky, a tak si svoji hudbu můžete poslechnout i na cestách, výletech či v parku.

Výjimečný kus OneConcept Dynasphere, dvojice bluetooth s pečetí kvality od značky OneConcept můžete koupit zde nyní za super peníze! Aktuálně v akci za 699 Kč.