OneConcept Dynasphere, přenosné bluetooth reproduktory, AUX, červené

Bluetooth reproduktory oneConcept Dynasphere jsou navzdory neobvyklému designu vážně vnímatelné reproduktory v oblasti bluetooth... více informací »
OneConcept Dynasphere
Značka: OneConcept
499 Kč
Ověřit dostupnost
Bluetooth reproduktory oneConcept Dynasphere jsou navzdory neobvyklému designu vážně vnímatelné reproduktory v oblasti bluetooth...

Bluetooth reproduktory oneConcept Dynasphere jsou navzdory neobvyklému designu vážně vnímatelné reproduktory v oblasti bluetooth přehrávačů. Jsou ideální pro hudbu na pozadí na pracovišti, v dětském pokoji a pokoji mladých a také pro cestování a všude tam, kde jsou nadměrné rozměry zařízení kontraproduktivní.Integrované bezdrátové rozhraní umožňuje bezdrátově streamovat hudbu ze smartphonu, laptopu nebo bluetooth MP3 přehrávače. Spojování probíhá intuitivně a bez větší námahy, takže zařízení Dynasphere umožňuje přehrávači médií probrat kontrolu nad spárovaným zařízením.Dva kulaté reproduktory obohacují okolí dynamickým zvukem, který může být také integrován do ozvučení pomocí 3,5mm jack AUX vstupu.Díky zabudovanému akumulátoru je bluetooth reproduktor oneConcept Dynasphere nezávislý na kabelovém nebo bateriovém napájení, takže je možné i použití na cestách, při turistice a výletech. Díky malým rozměrům nejsou ani přeprava a skladování problémům. Tento neodolatelný výrobek OneConcept Dynasphere, přenosné bluetooth reproduktory, AUX, červené je k sehnání pohodlně tady a teď na našem webu v populární rubrice bluetooth reproduktory! Získejte zcela nové produkty ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Věhlasná značka OneConcept dodává kvalitní výrobky za překvapivě výhodnou cenu. Udělejte si radost.

Tento skvělý výrobek OneConcept Dynasphere, přenosné bluetooth od našeho známého výrobce OneConcept je dostupný aktuálně na webu ve výprodejové akci. K sehnání zrovna v akci za 499 Kč.