OneConcept Ecowash-Pico, černá, mini pračka, funkce ždímání, 3,5 kg, 380 W

Mini pračka oneConcept Ecowash-Pico zredukuje kopu prádla jednotlivce, majitele zahradních domků nebo kempujících.Kompaktní mini... více informací »
OneConcept Ecowash-Pico
Značka: OneConcept
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
Mini pračka oneConcept Ecowash-Pico zredukuje kopu prádla jednotlivce, majitele zahradních domků nebo kempujících.Kompaktní mini...

Mini pračka oneConcept Ecowash-Pico zredukuje kopu prádla jednotlivce, majitele zahradních domků nebo kempujících.Kompaktní mini pračka s horním plněním je určena pro místa, kde bylo předtím jedinou možností čistého prádla ruční praní. S pracím výkonem 380 W usnadňuje praní prádla v apartmánech, v kempech, při cestování nebo v zahradních domcích. Integrovaná funkce odstřeďování snižuje časy pro opětovné nošení 3,5 kg prádla – další výhodou, zejména při kempování, je to, že s sebou netřeba nosit rozsáhlý šatník. Časovač praní lze nastavit od 0 do 10 minut, časovač odstřeďování od 0 do 3 minut.Mini pračka je skromná, nejen pokud jde o spotřebu prostoru, je úsporná i ve spotřebě vody a energie. Nízká vlastní hmotnost a kompaktní tělo z nerozbitného plastu dělají zařízení Ecowash-Pico zajímavé jako pračku pro kempování a cestování.Dostupné barvy: černá, zelená (produkt 10030788), modrá (produkt 10030791)
Oblíbený a kvalitní produkt OneConcept Ecowash-Pico, černá, mini pračka, můžete koupit bezstarostně tu na našem webu ve známé rubrice pračky. Prozkoumejte parádní produkty z této oblíbené kategorie za super ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na více skvělých produktů od dodavatele OneConcept. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a žádaný výrobek OneConcept Ecowash-Pico, černá, mini pračka, funkce ždímání, 3,5 kg, 380 od dodavatele s dlouholetou historií OneConcept lze nakoupit právě teď v naší nabídce téměř zdarma! Nyní pořídíte za super cenu 2 099 Kč.