OneConcept Garden Hero, přístřešek pro robotickou sekačku, střecha

Domov pro robotické sekačky: Odteď může Duramaxx Garden Hero vejít do sucha - když ho k tomu přiměje jeho dešťový senzor,... více informací »
OneConcept Garden Hero
Značka: OneConcept
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Domov pro robotické sekačky: Odteď může Duramaxx Garden Hero vejít do sucha - když ho k tomu přiměje jeho dešťový senzor,...

Domov pro robotické sekačky: Odteď může Duramaxx Garden Hero vejít do sucha – když ho k tomu přiměje jeho dešťový senzor, vrátí se do základní stanice. Střecha chrání robotickou sekačku a její nabíjecí stanici i při silných deštích před nadměrnou vlhkostí, a tedy před možnými zkraty. 4 klíny do země se postarají o stabilní upevnění a pevné držení během bouře a větru.
Oblíbený a akční produkt OneConcept Garden Hero, přístřešek pro robotickou sekačku, lze získat nyní na našich stránkách zařazený v sekci zahradní nářadí a technika! Prozkoumejte nové kousky z této populární rubriky za výhodné peníze!

Zajímavý kus OneConcept Garden Hero, přístřešek od odblíbeného výrobce OneConcept dostanete u nás nyní za výborné peníze! Právě teď jen za 4 499 Kč.
Další produkty z kategorie Příslušenství k robotickým sekačkám