OneConcept Green Know, bluetooth reproduktor, AUX, aku, zelený

Ať už v parku, na zahradě nebo ve sprše, přístroj oneConcept Green Know hraje oblíbenou hudbu kdekoliv, bezdrátově a se zvukovou... více informací »
OneConcept Green Know
Značka: OneConcept
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Ať už v parku, na zahradě nebo ve sprše, přístroj oneConcept Green Know hraje oblíbenou hudbu kdekoliv, bezdrátově a se zvukovou...

Ať už v parku, na zahradě nebo ve sprše, přístroj oneConcept Green Know hraje oblíbenou hudbu kdekoliv, bezdrátově a se zvukovou precizností. Integrované bluetooth rozhraní umožňuje bezdrátové přehrávání hudby po intuitivním spárování s bluetooth zařízeními, jako jsou například smartphony, tablety nebo notebooky. Kabelové audio zařízení jako MP3 přehrávač a mobilní telefon najde příslušné kontaktní místo pro přenos hudebního signálu díky AUX vstupu. Tryskající voda a nárazy neudělají tomuto mimořádně odolnému bluetooth reproduktoru vůbec nic. V případě, že by zařízení Green Know přišlo do styku s vodou, přehrává hudbu dál, jakoby se nic nestalo. Zařízení má navíc ochranný obal ze silikonu, který zvyšuje odolnost proti nárazu, a tím podporuje využití ve venkovním prostředí. Integrované reproduktory poskytují přístroji oneConcept Green Know dynamický stereofonní zvuk, zatímco všechny funkce, jako přeskočení titulu nebo snížení hlasitosti, se dají ovládat přes srozumitelnou sekci s 3 tlačítky v horní části. Integrovaný akumulátor zásobuje reproduktor oneConcept Green Know potřebnou energií po dobu několika hodin. Nabíjení baterie probíhá na domácím počítači přes USB. Tento skvělý produkt OneConcept Green Know, bluetooth reproduktor, AUX, aku, zelený jde sehnat v pohodě tu v populární rubrice bluetooth reproduktory. Nyní můžete koupit vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny. Máme toho více, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od značky OneConcept. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka OneConcept představuje špičkové zboží . Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento kvalitní výrobek OneConcept Green Know, bluetooth reproduktor, od výrobce s dobrým jménem OneConcept jednoduše najdete zde teď právě ve výprodejové akci! V současnosti za 1 299 Kč.