OneConcept Hazlehov Rondel, 4-místný dávkovač nápojů, samostatně stojící

Dávkovač nápojů oneConcept Hazlehov Rondel 4 přináší do domácího prostředí barovou atmosféru.Dávkovač přesvědčí zejména... více informací »
OneConcept Hazlehov Rondel
Značka: OneConcept
1 169 Kč
Ověřit dostupnost
Dávkovač nápojů oneConcept Hazlehov Rondel 4 přináší do domácího prostředí barovou atmosféru.Dávkovač přesvědčí zejména...

Dávkovač nápojů oneConcept Hazlehov Rondel 4 přináší do domácího prostředí barovou atmosféru.Dávkovač přesvědčí zejména svou funkčností: do zařízení Hazlehov Rondel 4 lze umístit čtyři různě velké nápojové lahve od 0,7 do 1 litru. Lze tak přesně a za pás sekund naplnit například 0,5 cl shoty. Rozsah funkcí je ukončen rychle výměnným mechanismem pro čtyři dávkovače.Otočná konstrukce má k dispozici kromě toho velkou plochu stojanu, která zaručuje pevné umístění.Dávkovač nápojů oneConcept je skvělým pomocníkem na každé party!Unikátní a oblíbený kousek OneConcept Hazlehov Rondel, 4-místný dávkovač nápojů, samostatně stojící můžete dostat již dnes tu v rubrice výčepní zařízení! Získejte ještě jiné zboží z této rubriky za skvělou cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty od výrobce OneConcept. Najdete je níže na této stránce.

Zcela unikátní produkt OneConcept Hazlehov Rondel, 4-místný dávkovač od populárního výrobce OneConcept seženete zde teď právě se slevou! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 169 Kč.