OneConcept Hazlehov Sixtett, 6místný dávkovač nápojů, nástěnný

Dávkovač nápojů oneConcept Hazlehov Sixtett Vám pomůže vytvořit pravou barovou atmosféru.Hlavní výhodou tohoto zařízení je... více informací »
OneConcept Hazlehov Sixtett
Značka: OneConcept
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Dávkovač nápojů oneConcept Hazlehov Sixtett Vám pomůže vytvořit pravou barovou atmosféru.Hlavní výhodou tohoto zařízení je...

Dávkovač nápojů oneConcept Hazlehov Sixtett Vám pomůže vytvořit pravou barovou atmosféru.Hlavní výhodou tohoto zařízení je jeho šest držáků s velikostí nastavitelnou na 0,7l až litrovou láhev.Kromě toho umožňuje přesné dávkování s objemem 5 cl, a tak i stylové a přesné podávání drinků.Výměna lahví v držácích je přitom velmi jednoduchá a rychlá.Díky těmto vlastnostem je oneConcept Hazlehov Sixtett vynikajícím partnerem při pořádání párty a rodinných oslav.
Tento nejprodávanější produkt OneConcept Hazlehov Sixtett, 6místný lze koupit pohodlně tu na stránkách ve známé sekci výčepní zařízení! Nyní můžete získat ostatní produkty z této rubriky za skvělou cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky více kousků od značky OneConcept. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední značka OneConcept pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní výrobky za extra ceny! A tady je důkaz!

Kvalitní a levný kousek OneConcept Hazlehov Sixtett, 6místný dávkovač od našeho známého výrobce OneConcept jednoduše získáte právě za rozumné peníze! Nyní můžete mít za 1 099 Kč.