OneConcept Hazzlehov Duett Bar Butler, 2 x 450 ml

Party zábava pro malé i velké: oneConcept Bar Butler ve stylu klasického amerického čerpadla přináší skvělý pocit na oslavách... více informací »
OneConcept Hazzlehov Duett Bar Butler
Značka: OneConcept
699 Kč
Ověřit dostupnost
Party zábava pro malé i velké: oneConcept Bar Butler ve stylu klasického amerického čerpadla přináší skvělý pocit na oslavách...

Party zábava pro malé i velké: oneConcept Bar Butler ve stylu klasického amerického čerpadla přináší skvělý pocit na oslavách dětských narozenin, zahradních párty a jiných slavnostech.Nápojový dávkovač přesvědčí především funkčností: do Bar Butlera se vejdou 2 různé nápoje a jsou tak servírované stylově.Celkový vzhled dolaďuje mnoho zajímavých detailů: miniaturní hadice nádrže a kohoutky Bar Butlera mluví řečí 50. let a udělají z každého hosta protagonistu filmu. Zrcadlící povrch přispívá k autentickému vintage stylu.Nápojový dávkovač oneConcept není jen perfektní doplněk pro bezstarostné čepování, ale je také bezkonkurenčním poutačem pozornosti mladých i dospělých!
Často hledaný kus OneConcept Hazzlehov Duett Bar Butler, 2 x 450 ml můžete pořídit taky tady u nás umístěný v sekci výčepní zařízení! Nyní najdete další produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží značky OneConcept. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný výrobce OneConcept vám může poskytnout top sortiment !

Tento exkluzivní produkt OneConcept Hazzlehov Duett Bar Butler, 2 od výrobce se skvělou pověstí OneConcept můžete získat momentálně na našich stránkách za super cenu. V současnosti za 699 Kč.