OneConcept Kebap Master stříbrný, vertikální gril 1800 W

S vertikálním grilem oneConcept Kebap Master si své oblíbené grilované masíčko budete moci dopřát i v pohodlí domova.Je jedno,... více informací »
OneConcept Kebap Master stříbrný
Značka: OneConcept
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
S vertikálním grilem oneConcept Kebap Master si své oblíbené grilované masíčko budete moci dopřát i v pohodlí domova.Je jedno,...

S vertikálním grilem oneConcept Kebap Master si své oblíbené grilované masíčko budete moci dopřát i v pohodlí domova.Je jedno, zda budete mít chuť na křupavé kuřátko, šťavnatý kebab nebo zeleninovo-masové špízy, pomocí tohoto grilu si budete umět připravit vše, co máte rádi.Díky rotujícího jehle, která se otáčí kolem grilu se příprava zkrátí na minimum.Stačí pomocí otočného regulátoru nastavit délku přípravy a můžete se těšit.Praktická mřížka na odtékání tuku a všechny ostatní komponenty jsou vhodné pro čištění v myčce nádobí.Samotnou konstrukci je možné rychle a bez problémů otřít a odložit.Dostupné modely: černý a ušlechtilá ocel Unikátní a žádaný produkt OneConcept Kebap Master stříbrný, vertikální gril 1800 W naleznete pohodlně u nás ve známé rubrice elektrické grily! Pořiďte si ještě ostatní zboží z této oblíbené rubriky za outletovou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Mrkněte na další prověřené kousky od dodavatele OneConcept. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný výrobek OneConcept Kebap Master stříbrný, vertikální gril 1800 od výrobce OneConcept dostanete momentálně na webu napořád výhodně! Aktuálně v akci za 1 699 Kč.