OneConcept Marketeer, digitální váha na balíky, 150 kg / 50 g, 27 x 27 cm

Váha na balíky oneConcept Marketeer je ideálním pomocníkem pro profesionální odesílání balíků: Hmotnost balíků s ní lze... více informací »
OneConcept Marketeer
Značka: OneConcept
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Váha na balíky oneConcept Marketeer je ideálním pomocníkem pro profesionální odesílání balíků: Hmotnost balíků s ní lze...

Váha na balíky oneConcept Marketeer je ideálním pomocníkem pro profesionální odesílání balíků: Hmotnost balíků s ní lze určit rychle a přesně. Při rozsahu vážení 150 kg a čitelnosti od 50 g je skutečně všestranným zařízením, které hravě splní nejčastější požadavky v zásilkovém obchodě.Důraz je kladen jednoznačně na pohodlné ovládání zařízení. Balíky, které mají být zváženy, se jednoduše umístí na pevnou plochu z ušlechtilé oceli, zatímco hodnoty lze odečíst ze samostatného displeje. Váha na balíky tak významně přispívá při práci v podnikovém odesílání k šetření zad.Pomocí ovládací části jsou řízeny praktické funkce váhy na balíky oneConcept. Kromě tlačítka pro zapnutí / vypnutí zařízení zde najdete tři tlačítka. „MODE“ umožňuje změnu mezi jednotkami kilogramu (kg) a anglické libry (lb). S funkcí „TARE / ZERO“ se aktivuje funkce tara: Obnoví zařízení, například pro odečtení hmotnosti přenosných nádob, a zobrazí pouze váhu váženého zboží. S funkcí „PCS“ lze měřit počet kusů: Na základě referenční hmotnosti 25, 50, 75 nebo 100 jednotek počítá váha libovolné vážené položky.Rozsah funkcí a komfortní obsluha dělají z váhy na balíky oneConcept Marketeer spolehlivého a všestranného pomocníka, který vyhoví všem požadavkům běžného dne v odesílání! Akční a ve slevě kousek OneConcept Marketeer, digitální váha na balíky, 150 kg / 50 g, 27 x 27 lze koupit rovněž tu na našem webu ve známé sekci váhy na balíky! Nyní pořídíte zcela nové zboží z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Známý dodavatel OneConcept svým zákazníkům dodává kvalitní zboží.!

Tento velmi žádaný produkt OneConcept Marketeer, digitální váha na balíky, 150 kg / 50 g, od značky se skvělou pověstí OneConcept lze získat u nás až neuvěřitelně levně! Aktuálně výhodně za 1 299 Kč.