OneConcept Merry Surprise, 180 cm, nafukovací vánoční dekorace, komín se Santa Clausem, LED

Letošní Vánoce budou prostě obrovské! Zpříjemněte si Vaše okolí domu touto nafukovací dekorací v podobě Santa Clause s... více informací »
OneConcept Merry Surprise
Značka: OneConcept
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Letošní Vánoce budou prostě obrovské! Zpříjemněte si Vaše okolí domu touto nafukovací dekorací v podobě Santa Clause s...

Letošní Vánoce budou prostě obrovské! Zpříjemněte si Vaše okolí domu touto nafukovací dekorací v podobě Santa Clause s komínem v celkové výšce až 1,8 m.Dekorace se sama nafukuje prostřednictvím vlastního nafukovacího systému. Z velkého cihlového komína každých 20 sekund vylézá a opět zalézá vánoční Santa Claus. Dekorace se mimořádně hodí na ploché střechy či přístřešky, které spolu s komínem vytvoří skvělý estetický efekt. Vnitřní LED světlo osvětluje zevnitř vánoční dekoraci, čímž vynikne i v noci. Dekorace je před počasím chráněna podle IP44, čili je odolná vůči dešťové vodě a sněhu.Dekoraci zespodu zatěžuje několik kapes s pískem, přičemž pro ještě větší stabilitu je k dispozici čtveřice kovových kolíků na zakotvení. Po vánočním čase se dá dekorace jednoduše složit a uskladnit v krabici.Akční produkt lze pořídit rovněž tady u nás v oblíbené kategorii vánoční dekorace. Nyní můžete najít jiné produkty z této známé kategorie za internetové ceny!

Kvalitní a velmi žádaný kus OneConcept Merry Surprise, 180 cm, nafukovací vánoční dekorace, komín se od spolehlivé značky OneConcept je k sehnání právě teď skutečně výhodně! Akční cena 1 899 Kč.