OneConcept Mr. Frost, 240 cm, nafukovací sněhulák, vánoční dekorace, LED

Samonafukovací sněhulák Mr. Frost od společnosti oneConcept se se svou gigantickou výškou 2,40 m stane středem každé... více informací »
OneConcept Mr. Frost
Značka: OneConcept
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Samonafukovací sněhulák Mr. Frost od společnosti oneConcept se se svou gigantickou výškou 2,40 m stane středem každé...

Samonafukovací sněhulák Mr. Frost od společnosti oneConcept se se svou gigantickou výškou 2,40 m stane středem každé předvánoční dekorace domu nebo zahrady.Sněhulák se nafoukne pomocí integrovaného kompresoru. Stejně jako sněhuláci ze sněhu se prezentuje s cylindrem, šálou, nosem z mrkve a veselým úsměvem. Ať už napadne sníh, nebo ne, Mr. Frost dokonale zapadne do vánoční výzdoby. Díky 4 vnitřním LED diodám zazáří nafukovací sněhulák od společnosti oneConcept ve tmě, takže je před domem dobře vidět i ve večerních hodinách. Ochranu proti povětrnostním vlivům zajišťuje ochrana IP44, která dělá elektriku zařízení necitlivou vůči stříkající vodě.Stabilitu získává pomocí několika pytlů s pískem, které jsou všité do jeho nohou. Pokud to jako zajištění nestačí, lze jej zapustit do země se čtyřmi dodávanými, 15 cm dlouhými kolíky a 4 x 1,80 m dlouhými napínacími lany. Pro upevnění lana má polyesterovo-taftový obal sněhuláka Mr. Frost vhodné spony. Pro uskladnění dekorace se dá nafukovací sněhulák od společnosti oneConcept snadno složit a prostorově úsporně uskladnit do dalších vánoc. Často hledaný kus seženete bezprostředně na našich stránkách ve známé kategorii vánoční dekorace. Nyní můžete získat unikátní produkty z této oblíbené sekce na pár kliknutí! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další vybrané produkty od značky OneConcept. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Dodavatel OneConcept dlouhodobě vyrábí kvalitní produkty za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento žádaný produkt OneConcept Mr. Frost, 240 cm, od oblíbené značky OneConcept snadno můžete najít právě zde za výborné peníze. Ve skvělé akci za 1 299 Kč.