OneConcept Mr. Klaus, 240 cm, nafukovací Santa Claus, LED

Letošní Vánoce budou prostě obrovské! Zpříjemněte si své okolí domu touto nafukovací dekorací v podobě Santa Clause v celkové... více informací »
OneConcept Mr. Klaus
Značka: OneConcept
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
Letošní Vánoce budou prostě obrovské! Zpříjemněte si své okolí domu touto nafukovací dekorací v podobě Santa Clause v celkové...

Letošní Vánoce budou prostě obrovské! Zpříjemněte si své okolí domu touto nafukovací dekorací v podobě Santa Clause v celkové výši až 2,4 m.Dekorace se sama nafukuje prostřednictvím vlastního nafukovacího systému. Santa Claus v červeném plášti, se špičatou čepicí a velkou bradou představuje jeden z nejcharakterističtějších symbolů svátků. Dekorace se mimořádně hodí na umístění do zahrad, kterým dodá skvělý vánoční podtón. Vnitřní LED světlo osvětluje zevnitř vánoční dekoraci, čímž vynikne i v noci. Dekorace je před počasím chráněna podle IP44, čili je odolná vůči dešťové vodě a sněhu.Dekoraci zespodu zatěžuje několik kapes s pískem, přičemž pro ještě větší stabilitu je k dispozici čtveřice kovových kolíků s délkou 15 cm a čtyři 1,8m dlouhá připevňovací lana. Po vánočním čase se dá dekorace jednoduše složit a uskladnit v krabici. Kvalitní a levný produkt OneConcept Mr. Klaus, 240 cm, nafukovací je k dostání právě teď tady na našem webu zařazený v kategorii vánoční dekorace. Nyní získáte kvalitní kousky ve zmíněné sekci ve výprodejové akci. To není všechno, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další vybrané produkty značky OneConcept. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel OneConcept má v nabídce kvalitní sortiment .

Tento kvalitní kousek OneConcept Mr. Klaus, 240 cm, nafukovací od dodavatele s dobrým jménem OneConcept můžete získat právě ve slevě. Nyní pořídíte za 2 099 Kč.