OneConcept Mr. Rudy, 120 cm, nafukovací sob, LED

Letošní Vánoce budou prostě obrovské! Zpříjemněte si Vaše okolí domu touto nafukovací dekorací v podobě soba v celkové výši... více informací »
OneConcept Mr. Rudy
Značka: OneConcept
999 Kč
Ověřit dostupnost
Letošní Vánoce budou prostě obrovské! Zpříjemněte si Vaše okolí domu touto nafukovací dekorací v podobě soba v celkové výši...

Letošní Vánoce budou prostě obrovské! Zpříjemněte si Vaše okolí domu touto nafukovací dekorací v podobě soba v celkové výši až 1,2 m.Dekorace se sama nafukuje prostřednictvím vlastního nafukovacího systému. Tažný sob se zelenou vestou a červeným obojkem patří k jednomu z nejcharakterističtějším symbolů svátků. Dekorace se mimořádně hodí na umístění do zahrad, kterým dodá skvělý vánoční podtón. Vnitřní LED světlo osvětluje zevnitř vánoční dekoraci, a tak vynikne i v noci. Dekorace je před počasím chráněna podle IP44, čili je odolná vůči dešťové vodě a sněhu.Dekoraci zespodu zatěžuje několik kapes s pískem, přičemž pro ještě větší stabilitu je k dispozici dvojice kovových kolíků s délkou 15 cm a dvě 1,8 m dlouhé připevňovací lana. Po vánočním čase se dá dekorace jednoduše složit a uskladnit v krabici.
Hodně prodávaný produkt OneConcept Mr. Rudy, 120 cm, můžete koupit teď tady na našich stránkách v populární sekci vánoční dekorace! Podívejte se na další výrobky ve zmíněné kategorii za extra cenu!

Ve slevě výrobek OneConcept Mr. Rudy, 120 cm, nafukovací od kvalitní společnosti OneConcept snadno naleznete momentálně za neuvěřitelně výhodnou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 999 Kč.