OneConcept Orange Know, bluetooth reproduktor, AUX, aku, oranžový

Ať už v parku, na zahradě nebo ve sprše, přístroj oneConcept Orange Know hraje oblíbenou hudbu kdekoliv, bezdrátově a se zvukovou... více informací »
OneConcept Orange Know
Značka: OneConcept
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Ať už v parku, na zahradě nebo ve sprše, přístroj oneConcept Orange Know hraje oblíbenou hudbu kdekoliv, bezdrátově a se zvukovou...

Ať už v parku, na zahradě nebo ve sprše, přístroj oneConcept Orange Know hraje oblíbenou hudbu kdekoliv, bezdrátově a se zvukovou precizností.Integrované bluetooth rozhraní umožňuje bezdrátové přehrávání hudby po intuitivním spárování s bluetooth zařízeními, jako jsou například smartphony, tablety nebo notebooky. Kabelové audio zařízení jako MP3 přehrávač a mobilní telefon najde příslušné kontaktní místo pro přenos hudebního signálu díky AUX vstupu.Tryskající voda a nárazy neudělají tomuto mimořádně odolnému bluetooth reproduktoru vůbec nic. V případě, že by zařízení Orange Know přišlo do styku s vodou, přehrává hudbu dál, jakoby se nic nestalo. Zařízení má navíc ochranný obal ze silikonu, který zvyšuje odolnost proti nárazu, a tím podporuje využití ve venkovním prostředí. Integrované reproduktory poskytují přístroji oneConcept Orange Know dynamický stereofonní zvuk, zatímco všechny funkce, jako přeskočení titulu nebo snížení hlasitosti, se dají ovládat přes srozumitelnou sekci s 3 tlačítky v horní části.Integrovaný akumulátor zásobuje reproduktor oneConcept Orange Know potřebnou energií po dobu několika hodin. Nabíjení baterie probíhá na domácím počítači přes USB. Tento zlevněný produkt OneConcept Orange Know, bluetooth reproduktor, AUX, aku, pořídíte zrovna tady a teď na našem webu zařazený v rubrice bluetooth reproduktory. Prozkoumejte ještě jiné kusy ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny. Máme toho více, mrkněte také na další kvalitní kousky od dodavatele OneConcept. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt OneConcept Orange Know, bluetooth reproduktor, AUX, aku, od výrobce se zárukou kvality OneConcept k dostání zde nyní skutečně výhodně! V akci od 1 299 Kč.