OneConcept Orlando, TV stolek „lowboard“ s LED osvětlením, střídání barev

Lowboard Orlando od oneConceptu propůjčuje televizorům a stereo systémům stylové vystavení, které ještě více zintenzivňuje... více informací »
OneConcept Orlando
Značka: OneConcept
7 699 Kč
Ověřit dostupnost
Lowboard Orlando od oneConceptu propůjčuje televizorům a stereo systémům stylové vystavení, které ještě více zintenzivňuje...

Lowboard Orlando od oneConceptu propůjčuje televizorům a stereo systémům stylové vystavení, které ještě více zintenzivňuje moderní LED osvětlení.Sideboard ve stylové vzdušné optice se vyznačuje silným futuristickým designem. Jeho centrum tvoří tři zásuvky, které nabízejí mimořádně hodně prostoru – např. pro Blu-ray, DVD přehrávače nebo herní konzole. Nad zásuvkami se nachází stolní část pro vystavení televizoru, stylové skleněné poličky spojují zásuvky se stolní částí.Opticky přitažlivý vzhled stolku dodává moderní LED osvětlení, které můžete nastavit na vytvoření správné nálady – např. romantické, akční nebo uklidňující. V jednobarevném režimu je v nabídce až 21 barevných odstínů, od žluté, zelené, červené až po modrou či fialovou barvu. Samozřejmostí je nastavení jasu (intenzity) daných barev. Rovněž je k dispozici automatické prolínání barev, přičemž můžete nastavit rychlost jejich střídání.Lowboard Orlando je vyroben z kvalitního MDF materiálu, který se kombinuje s bílým povrchem a černými zásuvkami. Nízká konstrukce je vhodná i do podkrovních místností. Zcela unikátní výrobek OneConcept Orlando, TV stolek „lowboard“ s LED osvětlením, střídání barev máte možnost získat pohodlně tady na našem webu v populární rubrice konferenční stolky! Prozkoumejte unikátní produkty ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu!

Unikátní a oblíbený kus OneConcept Orlando, TV stolek od dodavatele s dlouholetou historií OneConcept máte možnost najít právě dnes pořád výhodně! Aktuálně výhodně za 7 699 Kč.