OneConcept Rockkorn, 350W, popkornovač, 23,5 x 38,5 x 27 cm

oneConcept přináší designově stylový popkornovač na boj proti popkornu připravovanému v mikrovlnce.K příjemným večerům v... více informací »
OneConcept Rockkorn
Značka: OneConcept
2 039 Kč
Ověřit dostupnost
oneConcept přináší designově stylový popkornovač na boj proti popkornu připravovanému v mikrovlnce.K příjemným večerům v...

oneConcept přináší designově stylový popkornovač na boj proti popkornu připravovanému v mikrovlnce.K příjemným večerům v kruhu rodiny či přátel připravuje popkornovač chutný kukuřičný pokrm – na slaný i sladký způsob. Nostalgické zařízení známé z trhů a jarmarků nyní můžete mít i ve Vašem obýváku. Postranními otvory vychází nezaměnitelná vůně čerstvého popkornu, která naplní celou místnost.Nerezový hrnec se naplní kukuřicí a trochou oleje (dodána odměrná lžička určuje přesné dávkování) a za krátký čas lze zaslechnout příjemné lupání popkornu. Popkorn lze ochutit solí nebo cukrem podle chuti. Míchací těleso zajišťuje rovnoměrné opečení kukuřice.Napájecí kabel uvnitř hrnce je zabezpečený vůči korozi, pokud by na něj při přípravě náhodou vystříkl olej. Pro pohodlné mytí lze hrnec jednoduše vyndat ze závěsného systému.Popkornovač je navržen podle originálních popkornovačů z 50. let. Sytě červená spolu s přehlednými stěnami umožňuje ohromující vizuální zážitek. Pro znásobení zážitku lze zapnout i vnitřní osvětlení.Přístroj je navržen především pro využití na větších oslavách, když potřebujete zajistit velké množství občerstvení za krátký čas. Velmi oblíbený produkt OneConcept Rockkorn, 350W, popkornovač, 23,5 x 38,5 x 27 cm máte možnost získat teď na stránkách v oblíbené rubrice popkornovače. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této známé kategorie za výhodné peníze! Nebojte, máme toho více, u nás najdete další produkty od dodavatele OneConcept. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel OneConcept představuje prvotřídní výrobky .

Unikátní a žádaný produkt OneConcept Rockkorn, 350W, popkornovač, 23,5 x 38,5 od známé značky OneConcept snadno můžete pořídit tady teď právě téměř zdarma. Nyní nakoupíte za 2 039 Kč.